poniedziałek, 29 marca 2010

Aranżacja mieszkania w Warszawie

Przestrzeń jednego mieszkania można podzielić na różne sposoby, zależnie od potrzeb mieszkańców.


RZUT MIESZKANIA ; STAN ISTNIEJĄCY


Właściciel mieszkania zdecydował zlecić przygotowanie aranżacji mieszkania dla różnych odbiorców. Pierwszą potencjalną grupą są młode małżeństwa lub single dla których najważniejsza jest przestrzeń. Ludzie aktywni muszą mieć przestrzeń zaprojektowaną tak, by pomagała im w codziennym, zabieganym życiu.
Drugą grupę docelową stanowią liczni w stolicy studenci dla których najważniejsze jest zachowanie prywatności.


Oto dwie wersje aranżacji mieszkania do sprzedaży.
WERSJA I
W pierwszej aranżacji została powiększona łazienka kosztem korytarza i niewielkiej przestrzeni pokoju dziennego. Mały pokój został połączony z kuchnią , tworząc przestronną jadalnię.

WIZUALIZACJE

WERSJA II
W aranżacji mieszkania do wynajęcia otworzona została przestrzeń wspólna. Najważniejsze sprzęty - lodówka i pralka, znalazły miejsce w zabudowie w korytarzu.
Otwarta kuchnia prezentuje ciekawą fototapetę i blat do spożywania posiłków.
W każdym z pokojów jest miejsce do spania, wypoczynku i pracy. Umieszczenie tylku funkcji w pokojach ułatwia zaplanowanie piętrowych łóżek.

WIZUALIZACJE


5 komentarzy:

 1. BARDZO DOBRE ROZWIĄZANIE,MIESZKANIE JASNE I NABRAŁO PRZESTRZENI,MA PANI SUPER POMYSŁY.

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie dobre pomysły zawsze są w cenie i ja jestem zdania, że samo aranżowanie mieszkania na pewno jest ciekawą pracą. Ja jakiś czas temu wybrałam ofertę dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdansk.html i również w niedługim czasie czeka mnie aranżowanie mojego nowego mieszkania w Gdańsku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie... Chociaż mnie raczej czeka budowa domów. Co nie znaczy, że nie skorzystam z tych wszystkich wskazówek, inspiracji. Bo jest tutaj zawarte wiele naprawdę pomysłów. Oby więcej było takich artykułów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko wygląda ładnie... Mnie też czeka niedługo wykańczanie wnętrz, dlatego tak teraz szukam inspiracji etc. W sumie to na blogu https://blog.abrys.net znalazłam wiele fajnych już pomysłów na to jak wykończyć sypialnię, czy inne wnętrza.

  OdpowiedzUsuń