niedziela, 24 czerwca 2012

kuchnia prowansalska


Właściciele aranżowanego domu lubią klasykę, nie gonią za modą i dlatego wybór kuchni w stylu prowansalskim był oczywisty.
Ostatni raz taką kuchnie projektowałam kilka lat temu dla klientów z tego samego miasta.

Kuchnia prowansalskie mają ciepły klimat i nieformalny charakter.
Wyspa na środku pomieszczenia stanie się doskonałym miejscem na spotkania rodzinne.


5 komentarzy:

 1. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, kuchnie w tym stylu, mają w sobie magię i niezwykły magnetyzm. Wolę przytulne, klimatyczne kuchnie zamiast tych ze snobistycznych katalogów. Jestem zdania, że kuchnia powinna być naszym ulubionym miejscem, a nie obrazm mody, która szybko przemija. Moją kuchnię urządziłam w stylu rustykalnym. Większość rzeczy starałam się robić sama. Chyba powoli uzależniam się od postarzania mebli metody decoupage;) (tanio, efektownie i po swojemu). Część dodatków musiałam dokupić - ale całe szczęście dzisiaj można już znaleźć takie, które będą pasowały do klimatu pomieszczenia. Ja postawiłam na meble z litego drewna i jasny dąb rustykalny na podłodze - myślicie, że mogę żałować tego wyboru (zabrudzenia)?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma jak zaufać sobie i swojemu przeczuciu w urządzaniu wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam, gdy kuchnia posiada na środku wyspę, wygląda to elegancko i bardzo funkcjonalnie. Planuję remont w najbliższym czasie i pewnie też postawię na wyspę :)

  Super wpis!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcieliśmy mieć z żoną wyspę na środku ale niestety okazało się, że kuchnia jest trochę za mała. Ale w nowym domu obowiązkowo musi być - ta tutaj wygląda bardzo fajnie, chociaż osobiście pomyślałbym o wyspie, która łączy w sobie też miejsce do gotowania.

  OdpowiedzUsuń