piątek, 25 października 2013

biała cegła, czyli powoli ale do przodu

Zdjęcia z wizyty na budowie. Oczywiście będzie pięknie, a dzisiaj ustalaliśmy szczegóły dotyczące schodów.Wizualizacja - kominek

8 komentarzy:

 1. Też sobie taką cegłę "zamontowałam" na korytarzu i teraz jeszcze sobie kupiłam taki fotelik http://www.fotele.com/product/21,paris-fotel-masujacy bo akurat w promocji jest. A teraz się zastanawiam, czy na moim korytarzu może coś takiego stanąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, cegła biała zawsze w modzie :) A dlaczego tak dużo jest tych gniazdek koło telewizora ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy w modzie ale akurat do tego właściciela pasuje. Góra, boki głośniki. Za telewizorem przeróżne wyjścia antenowe. Pod telewizorem gniazdka elektryczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już widać, że będzie pięknie :) Rozwazalas kupno tego typu naklejek? http://oklejaj.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-do-salonu-279.html

  OdpowiedzUsuń
 5. W trakcie budowy to mnóstwo jest szczegółów do ustalenia. I to jeszcze często z dużym wyprzedzeniem trzeba myśleć co jak urządzić. Tak u mnie było. Sprzęt jaki gdzie ma być to już miałem wszystko zaplanowane. Kolega doradził mi, żebym sobie jeszcze soundbar dokupił na https://www.oleole.pl/soundbar-speakerbar.bhtml . Duże wrażenie jeśli o efekty dźwiękowe daje taki sprzęt.

  OdpowiedzUsuń