wtorek, 23 grudnia 2014

FORUM DOBREGO DESINGU

W tym roku Forum Dobrego Designu odbyło się w nowo oddanym budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Niestety przybyłam na wydarzenie z dużym opóźnieniem i dlatego pierwszy panel jakiemu się przysłuchiwałam miał dotyczyć najnowszych światowych trendów w roku 2014, 2015, 2016. Oczywiście można mówić o trendach, bo takie na pewną są ale dyskusja zdecydowanie zeszła na polski grunt. Czy trendy istnieją, czy są komuś potrzebne, czy problem jest bardziej złożony? Relacja z forum doskonale jest opisana na stronie "Dobrze Mieszkaj" organizatora tego wydarzenia.
Z mojej strony wniosek jest jeden projektowanie i design dotyczy nie tylko pięknych mebli i majętnych inwestorów ale też trzeba pochylić się nad problemami dotyczącymi każdego aspektu życia codziennego.

Nie będę więcej pisać o przebiegu dyskusji tylko skupię się na działaniu. Zachęcam zainteresowanych do udziału w Forum w przyszłym roku i do odwiedzenia Muzeum Historii Żydów Polskich.

3 komentarze:

  1. To, że takie fora się odbywają, jest sporym plusem. Omawianie publicznie pewnych kwestii jest potrzebne w każdej dziedzinie działalności.

    OdpowiedzUsuń
  2. To na prawdę dobre forum

    OdpowiedzUsuń