piątek, 29 stycznia 2021

recykling

Moi klienci i ich wnętrza są dla mnie bardzo ważni. Jeżeli współpraca przebiega bez dramatów, bo czasami też się tak zdarza, zawsze staram się na zakończenie projektu i realizacji przygotować spersonalizowane prezenty. Tym razem podążając za moją nową fascynacją postanowiłam przygotować wazony do wnętrza domu w Orzeszu.
To bardzo proste. Zbieramy wszystkie stare, niepotrzebne, nieciekawe, z pozoru mało atrakcyjne przedmioty i malujemy. Sprawdziłam i Tikkurila Everal świetnie sprawdza się do malowania szkła. Farby do drewna, szkła oraz metalu można przygotować w mieszalniku i dobrać dowolnie wybrany kolor z palety RAL, NCS lub wzornika Tikkurila. Oczyszczamy dokładnie powierzchnię do tego możemy użyć acetonu i na suchej powierzchni malujemy. W zależności od tego jaka powierzchnia będzie malowana można użyć wałka lub pędzla. ... i już! Niewiarygodne przyjemne uczucie i wielka satysfakcja jak można coś samemu zrobić. POLECAM.
Współcześnie nie ma znaczenia jak stare są meble i dekoracje, ani jaki jest ich stan. Najważniejsze, aby miały to „coś”, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. To wielka szansa na drugie życie dla starych przedmiotów, które z „pchlich ” targów mogą zawędrować na salony! Postaram się żeby to był dopiero początek moich eksperymentów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza