poniedziałek, 7 września 2015

... biuro
Współczesne przestrzenie biurowe nie są już nudnymi pomieszczeniami z głównym meblem - biurkiem. W wypadku mojej nowej realizacji też tak jest. Agencja artystyczna mieszcząca się w tym małym biurze potrzebowała otoczenia napędzającego do twórczego działania. Wcześniej były tu trzy niewielkie, długie i wąskie pomieszczenia. Burzenie ścian było główną zmianą. Jedna przestrzeń dzieli się teraz na strefy. Aneks kuchenny, miejsce pracy pracowników, biurko szefa za ścianką i miejsce wspólne(stół konferencyjny i do spożywania posiłków).
Duży blat przy którym pracują trzy osoby został specjalnie zaprojektowany do tej przestrzeni i wykonany na zamówienie. Zebranie trzech biurek w jeden duży blat z przegrodami zapewniającymi intymność pracy zaoszczędził miejsce i dzięki temu staną długi stół o szerokim przeznaczeniu. Jak wiadomo praca jest wydajniejsza jeżeli wypoczynek i relaks jest odpowiednio zapewniony.
W kolorystkę wnętrza wpisuje się oświetlenie od polskiego producenta - LAKO - lako.pl Przedstawicieli tej firmy poznałam na jednym ze spotkań dla architektów i bardzo spodobała mi się ich otwartość ale też lubię korzystać z produktów projektowanych przez polaków i produkowanych przez polaków.
8 komentarzy:

 1. Biuro bardzo eleganckie, stylowe i nowoczesne. Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowoczesne korporacyjne biuro :D Teraz już wszystkie nowe biura będą tak wyglądać, futurystyczny styl.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo nowoczesnie i swietnie wygladajace biuro :P Chcialbym w takim pracować, może kiedyś kto wieee.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się układ, ale nie jestem miłośnikiem pomarańczowego koloru ;) Bardziej pasował by mi zielony albo żółty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim biurze aż się lepiej pracuje :) Mega kompozycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Po pierwsze wspaniałe połączenie kolorów - przyznam, że dość niespotykane. Stół można wykorzystać do jedzenia i do narady - super rozwiązanie! Zaintrygowały mnie szczególnie wieszaki...gdzie można kupić coś takiego??

  OdpowiedzUsuń
 7. Biuro prezentuję się bardzo nowocześnie, stylowo i ładnie, dobrze dobrana kolorystka. Super.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie napisane. Pozdrawiam i gratuluję.

  OdpowiedzUsuń