środa, 6 kwietnia 2016

tylko wnętrza

Tylko wnętrza w tym filmie są godne uwagi. W sumie tylko dlatego nie przestałam go oglądać. "Kiedy dzwoni nieznajomy" , to historia jednego wieczoru który zamienia się w koszmar, gdy opiekunka do dzieci zaczyna być nękana telefonami przez tajemniczego mężczyznę.

Oglądając nie myślałam o akcji filmu tylko jaki jest rozkład pomieszczeń. Niestety sceny we wnętrzach zostały nakręcone w studio filmowym, a otoczenie rezydencji to Franklin Canyon Park w Beverly Hills. Autorem imponujących wnętrz domu jest Traci Kirchsbaum. Zróżnicowana otwarta przestrzeń zachwyca połączeniem klasyki z nowoczesnością. Wszytko jest wyważone i skrzętnie zaplanowane. Nieco mroczne wnętrza ożywia wewnętrzny dziedziniec z zielenią, sadzawką i domową ptaszarnią. Sam pomysł takiej funkcji pośrodku domu wydaje się bardzo ekstrawagancki.


Zdjęcia ze strony : www.home-designing.com

21 komentarzy:

 1. No dekoracje pierwsza klasa tylko zastanawiam się kto odkurzałby te wszystkie bibeloty ;-) już tak to jest, że te filmowe wnętrza są po prostu mało realne w normalnym zyciu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialnie wyglądają te zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aranżacja rzeczywiście troszkę mroczna. Jeszcze oświetlenie jest takie tajemnicze. Pasowałoby wprowadzić trochę światła bo tak na co dzień to jest za ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe wnętrze. Uwielbiam przeszklenia od podłogi po sufit.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wnętrze wygląda bardzo mrocznie, moim zdaniem ich zadaniem było dodanie klimatu "grozy" do filmu. Nikt się chyba nie spodziewał że zyskają więcej pochwał niż sam film :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe kompozycje. Nieco mroczne, ale mają swój niepowtarzalny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mroczne, bo film mia być mroczny. Scenografia filmowa rządzi się innymi prawami. Jednak inspiracji należny szukać wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie filmowe inspiracje. Tym bardziej, że moją pasją jest właśnie film. Dlatego na pewno znajdę tu masę inspiracji na wykończenie mojego nowego mieszkania kupionego od mieszkania kapalenka kraków. Wreszcie mogę się nieco artystycznie wyżyć:P

  OdpowiedzUsuń
 9. Wnetrze wyglądało by jeszcze lepiej gdyby znajdował się tam piecyk kominkowy, takim przestrzeniom zawsze dodaje on uroku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bez żadnych zastrzeżeń, perfekcyjna aranżacja

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna aranżacja wnętrza, lubię takie ciemniejsze wnętrza niestety tylko lubię moja żona woli odwrotnie i niestety musi być tak jak ona chce w tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 12. Aranżacja na niezwykle wysokim poziomie, widać, że masz świetny gust :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Oglądałem ten film i muszę przyznać, że dom na prawdę zrobił na mnie duże wrażenie. Szczególnie oświetlenie wnętrz bardzo mi się spodobało.

  OdpowiedzUsuń