wtorek, 14 czerwca 2016

polscy producenci - łazienka

Okazuje się, że nie każdy wie jakich mamy zdolnych polskich producentów ceramiki łazienkowej i wyposażenia łazienek. Bardzo wierzę, że jesteśmy potwornie zdolni, bo to że jesteśmy pracowici to pewne.
Postanowiłam wymienić ich wszystkich w jednym poście. Kolejność nie jest kolejnością na podium.
Przy wyborze marki, czy konkretnej korekcji powinniśmy się kierować własnymi potrzebami i najbardziej odpowiadającą nam estetyką.

MARMORIN - producent łazienkowych i kuchennych produktów.
Cytat ze strony: "Dawno temu, w małej wiosce żył sobie zwykły człowiek… Był ciekawy świata, ludzi, wiedzy – więc pożegnał bliskich i wyruszył po nauki…" rozpoczyna opowieść o historii powstania firmy i udowadnia, że determinacja w dążeniu do doskonałości jest możliwa.
Opowieść zatrzymała się na dzień dzisiejszy na wyróżnieniu Red Dot Design Award - najważniejszej nagrody świata designu.


marmorin.pl/pl/

RAVON - Ręcznie wytwarzane wanny wolnostojące. Na stronie można przeczytać 17 powodów dlaczego wybór tej wanny jest najlepszy. Między innymi : "Jestem wykonana ręcznie, przez co masz pewność, że mam wysoką jakość " ,czy " Możesz mnie mieć w dowolnym kolorze".


www.ravon.pl/

Besco to w 100% polski producent.www.besco.eu

Radaway - producent kabin prysznicowych. Wszystkie produkty projektowane są i produkowane w siedzibie w Swarzędzu, niedaleko Poznania.www.radaway.pl

Brakuje mi zdecydowanie misek wc, bo pytkami zajmę się w osobnym poście.

5 komentarzy:

  1. Dzięki za wpis, wezmę go pod uwagę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna inicjatywa, nie widziałam tego jeszcze na blogach. Super, że promujesz polskich producentów :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Promowałam wcześniej jako projektant, a teraz jako bloger :) Będą kolejne wpisy.

    OdpowiedzUsuń