piątek, 9 września 2016

prawie robi różnicę

Prawie, to samo a jednak nie.
Pierwotny układ w łazience zakładał wydzielenie osobnego pomieszczenia na pralkę. Jednak przy takich wymiarach i proporcjach pomieszczenia wydzielenie pralni nie jest konieczne.
Drobna zmiana zakładająca dostęp do kabiny i "szafy" z pralką od frontu automatycznie powiększa pomieszczenie, niweluje potrzebne miejsce na komunikację i estetycznie jest łatwiejsze do aranżowania.

Wprowadzona fototapeta z motywem roślinnym ujednolica ścianę, a bez niej mielibyśmy nieciekawy bałagan różnych materiałów - szkła w postaci drzwi do kabiny, malowanej lub kafelkowanej ściany oraz drzwi z jakiegokolwiek materiału do szafy wnękowej. Oczywiście możemy sięgnąć po inne materiały np. w całości szkło. Cały czas pamiętając aby potraktować tą płaszczyznę jako całości. Chodzi głównie o wrażenie jednolitości materiałowej. Ściana była głównym elementem wnętrza, które wymagało uporządkowania, a reszta jest sprawą indywidualnych wyborów.

Grzejnik Cyklon (Projektu M4M Studio) to zwycięzca konkursu Terma Design 2010 - www.termaheat.pl

Wanna wolnostojąca Ravon Fresia to model wykonany z wysokiej jakości akrylu wzmacnianego włóknem szklanym - www.ravon.pl

Każdy kafel Purpura powstaje osobno i dlatego nie ma dwóch identycznych - www.purpura.plPłytki Tubądzin Elementary white wave STR w nowościach 2016 - www.tubadzin.pl

Oświetlenie polskiego producenta Shilo - www.shilo.pl

2 komentarze: