czwartek, 12 stycznia 2017

kocham kolory

Mimo ogromnych zmian w architekturze domów jednorodzinnych w dalszym ciągu jesteśmy ostrożni i nie wybieramy rozwiązań, których nie podpatrzyliśmy u sąsiada.
Jednak Polacy są coraz odważniejsi mimo wysokich kosztów jakie wiążą się z budową domu. Indywidualne podejście do zaprojektowania swojego wymarzonego domu ułatwiają architekci. Architekci, którzy wsłuchają się w potrzeby i przełożą je na funkcjonalne wnętrza oraz spełniającą nasze potrzeby estetyczne bryłę budynku.

Czy znajdzie się chętny i na tyle odważny żeby zastosować rewolucyjny produkt firmy WALL&deco ? Włoski producent tapet i fototapet ma propozycję na elewacje. Kolekcja OUT SYSTEM to innowacyjna alternatywa wykończenia elewacji umożliwiająca szybki montaż na każdym podłożu. Tapety są całkowicie zmywalne, odporne na działanie promieni słonecznych, osiadanie zabrudzeń, rozdarcia czy zadrapania, wzmacniając jednocześnie powierzchnię, na której są położone. Są chętni :) ?Wall&deco ma jeszcze propozycje do łazienek i w tym wypadku szybciej znajdę śmiałka na takie rozwiązanie. Wzory jakie są w ofercie powalają kolorystyką i wzornictwem.Włosi mają swój rozmach ale my też mamy. Już nie raz współpracowałam przy różnych projektach z Double Room z Tychów. Za każdym razem tworzony jest indywidualny wzór dopasowany do wnętrza. Powstają tapety (papierowe, winylowe, flizelinowe), naklejki (ścienne, na szyby, magnetyczne), tkaniny (tapicerkę, pościel, zasłony, obrusy, rolety okienne), folie (na szyby, do podświetleń oraz na fasady budynków), okleiny meblowe, ceramikę/płytki, mozaikę szklaną, murale, druki na płótnie i niestandardowych materiałach w formie obrazu/grafiki. Jednym zdaniem czym chata bogata więc koniecznie zerknijcie na ich prace.

4 komentarze:

  1. Podoba mi się Twój pomysł. I ogólnie blog. Będę zaglądać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł na zerwanie z architektoniczną nudą i szarzyzną! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na szczęście te nudne PRLowskie wnętrza powoli znikają...

    OdpowiedzUsuń