środa, 27 września 2017

świat łazienekŁazienka powinna przede wszystkim wzbudzać poczucie świeżości oraz relaksować nasze ciało i umysł. Jak to zrobić i o czym trzeba pamiętać ?
W najnowszym numerze "Świat łazienek i kuchni" moja realizacja w Katowicach. Na przykładzie właśnie tej łazienki dokładnie widać jak ważne jest sprostanie oczekiwaniom użytkownika. W niektórych przypadkach uniwersalność, to nie nuda. Raczej ciągłe możliwości na zmiany. Wnętrza prywatne nie projektujemy na chwilę tyko na lata. Największym błędem przy aranżowaniu swoich wnętrz, nie tyko łazienkowych, jest bezkrytyczne podążanie za modom, za chwilowymi trendami. Trzeba też pamiętać, że każdy element składający się na wnętrze ma swój kolor i strukturę. Wybierając produkty zawsze zestawiamy je ze sobą przed podjęciem ostatecznej decyzji. Główne pytanie na jakie musimy sobie odpowiedzieć, to jakie wnętrze chcemy uzyskać. Jasne, przestronne, czy klimatyczne, nastrojowe. Energetyczne, czy neutralne.
Więcej zdjęć z realizacji na stronie : conceptjoana.archimental.com

13 komentarzy:

 1. Mój tata nie czytając żadnych katalogów ani pism potrafił rozplanować idealną łazienkę, uwielbia duże lustra i praktyczne rozmieszczenie półek, jest po prostu bezbłędny ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne to czasopismo. Można w nim znaleźć sporo inspiracji. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz widzę to czasopismo ;) ale skoro polecacie to muszę go poszukać przed remontem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wkład różnych mediów w kształtowanie gustów i oswajaniu polaków z architekturą wnętrz jest nieoceniony. Na przestrzeni lat widać różnicę w podejściu do projektowania i do samej współpracy z architektem.

  OdpowiedzUsuń
 5. No naprawde może to być bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Bardzo fajne mają tam propozycje na łazienki. Można zaczerpnąć sporo informacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Także jestem tego zdania że łazienka powinna dawać wrażenie czystej i schludnej, każdy do niej powinien wchodzić i czuć prywatność i intymność żeby móc się dobrze zrelaksować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto czytać takie pisma, czasami ich porady są bardzo przydatne i ułatwiające życie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Doskonały wpis oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 10. fajnie tu u Ciebie! blog warty polecenia :)

  OdpowiedzUsuń