niedziela, 17 grudnia 2017

Swarzędz Home

Stoją ludzie pod ambasadą. Wychodzi na balkon ambasador Niemiec i pyta :
- skąd cie są ?
- ze Swarzędza - krzyczą
- ja, ja nyndza ja ja - odpowiada ambasador
- was wollen sie ?
- wizy , wizy - krzyczą
- ja Was też wizę - i poszedł

Ten fragment kabaretu z udziałem Janusza Rewińskiego mam na stałe wbite do głowy odkąd 100 lat temu pierwszy raz go usłyszałam.
Nie wiem jak z tą nędzą ale po ostatnim spotkaniu dla architektów miło przekonać się, że Swarzędz Home to nie "nędza".
Wybitnie wyrafinowane wzornictwo i z prawdziwie włoskim wyczuciem opracowany każdy detal mebli. Siedzisko Bamp jest przygotowane dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej np. takich jak ja. Statyczne siedzenie niezdrowe dla naszego kręgosłupa na tym siedzisku zamienia się w dynamiczne. Konstrukcja umożliwia wychylanie się w różne strony i podąża za naszym ciałem.

Dla człowieka takiego jak ja, kochającego kolory jedna z propozycji łózka w kolorowej tapicerce jest idealną propozycją.

W marcu 2017r. powstał showroom Swarzędz Home w Poznaniu gdzie w historycznych wnętrzach Fabryki Józefa Zeylanda przy ul. Wszystkich Świętych 4A dostępne są produkty Swarzędz Home oraz uznanych europejskich marek.

Z wielkim zainteresowanie będę obserwować nowości od Swarzędz Home.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe rzeczy tam mają. Trzeba się koniecznie kiedyś przejechać. Może uda się kupić coś fajnego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy wpis, nie słyszałem o takich meblach. Wyglądają interesująco, ale chyba nie zdecydowałabym się na ich zakup do własnego domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba powiedzieć, że te mebelki są bardzo nowoczesne ;) Znaleźć w nich można również nutkę ekstrawagancji, więc myślę, że u mnie sprawdziłyby się w stu procentach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak nowoczesne meble przykuwają uwagę. Teraz takie coś jest w modzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetne to kwiatowe łóżko :) My ostatnio kupiliśmy sobie materac rehabilitacyjny i myślimy włóaśnie nad wymianą naszego łóżka na nowe. Fajny styl :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nazwa Swarzędz brzmi znajomo, jednak nie kojarzyła sie z tak interesujacymi meblami. Czy jednak są to meble dla kazdego?

  OdpowiedzUsuń
 7. zaciekawił mnie ten blog napisany w fajnym języku ! jest miły dla oka :)

  OdpowiedzUsuń