piątek, 7 lutego 2020

4 design days 2020Po pierwszych dwóch dniach 4DD w Katowicach mam już swoich faworytów. Szybko opisuję co warto zobaczyć na 4DD, bo od jutra dni otwarte na które zapraszam.
Wraz z Redakcją "Dobrze Mieszkaj" zapraszamy na darmowe porady do hali Spodka.
sobota 08.02.2020 będę w godzinach od 14.00 do 18.00 ; niedziela 09.02.2020 w godzinach od 14.00 do 18.00

W niedzielę będę również uczestniczyć w panelu dyskusyjnym na temat "Remont w duchu Zero Waste ; Ile kosztuje architekt?"
Zachęcamy do odwiedzin!Wykończenie ścian w postaci pionowych lameli dobiega końca i chętnie zastąpiłabym je czymś nowym. Taką możliwość dają produkty firmy Bester Studio. Wysokiej jakości panele 3D wykonane ze sklejki są świetną alternatywą dla wszechobecnych drewnianych pasków na ścianie. Kto chętny na nowe rozwiązania ? Będziemy pierwsi :)Dystrybutor i jeden z najstarszych salonów łazienkowych na śląsku Dagma stale poszerza swoją ofertę. Na targach można zobaczyć nową propozycję - płytki Giaco Bazzilegno. Widzę kolejną alternatywę dla wspomnianych wcześniej lameli. Prezentowana na targach kolekcja 1960 również ma duży potencjał i jak sama nazwa wskazuje kolorystyka i forma nawiązuje do lat 60-tych.

3 komentarze:

  1. Muszę się kiedyś wybrać na takie targi, bo wygląda to ciekawie

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wydarzenie. Dużo ciekawych inspiracji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Blog jest po prostu genialny. Mam nadzieje, że dodasz niebawem jakiś ciekawy wpis, który zainteresuje mnie.

    OdpowiedzUsuń