niedziela, 27 lipca 2014

projekt JO ana , czyli warsztaty z Barlinkiem


Warsztaty i zapoznawanie się z materiałem wszelakim już za mną. Barlinek S. A. w ramach konkursu na nowy wzór deski zorganizował dla finalistów trzydniowy pobyt w odciętej od świata Leśniczówce Przyłęsko. Oczywiście większość czasu spędziliśmy w fabryce. Zapoznając się z linią produkcyjną wiem, że praca konkursowa wymaga modyfikacji. Industrialny klimat wewnątrz hali w której maltretowaliśmy deski chcąc uzyskać zamierzony efekt, uwieczniłam na zdjęciach. Dalsze prace nad nową kolekcją deski będą już odbywać się w samotności na śląsku.

Fabryka Barlinek istnieje od 1974. Łatwo zapamiętałam datę ponieważ dla mnie też jest jakimś rozpoczęciem. Słynie z produkcji stabilnej trójwarstwowej deski podłogowej najczęściej stosowanej na ogrzewanie podłogowe. Nowe wzory kolorystyczne i nowa strona firmy powoduje, że deski zostają w świadomości jako nowoczesny produkt. Zachęcam do odwiedzenia strony : www.barlinek.com.pl

Na dowód, że zawsze może być inspirująco, wyjazd zaowocował również innym pomysłem, który niezwiązany jest z samym konkursem "Kreacja z natury". W swoim czasie nie omieszkam zawiadomić.

3 komentarze:

  1. Pobyt daleko od nazwijmy to ,,cywilizacji'' daje niesamowitego kopa. Człowiek odcina się od otaczającego świata i na nowo odnajduje energię do życia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej. Szukam bloga, na którym pisano kiedyś o okna energooszczędne szczecin . Jeśli to tutaj, bardzo proszę o informację, ponieważ mam kilka pytań :) Jeśli nie to przepraszam i życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga!

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń