wtorek, 7 marca 2017

Przystanek na mapiePrzystanek na mapie, to tytuł artykułu na temat jednej z moich realizacji. W najnowszym numerze "Dobrze Mieszkaj" na stronie 94 można przeczytać i zobaczyć zdjęcia domu w Katowicach. Zdjęcia wnętrz posłużyły też jako przykład podczas mojego wykładu w ramach 4 Design Days. Wykład dotyczył znaczenia kolorów i ich wpływu na nasze życie. Proste wnętrza, można powiedzieć, że w całości białe ożywia czerwień pojawiająca się w dodatkach. Czerwień w postaci plam koloru w każdym pomieszczeniu nie przytłacza. Niewielkie jej ilości są na fototapecie, meblach i dodatkach. Zdecydowanie z czerwienią trzeba ostrożnie ponieważ w nadmiarze może powodować u nas agresję. W niewielkich ilościach jednak pobudza i dodaje energii. Niestety malując np. ściany w tym kolorze w niedoświetlonym pomieszczeniu możemy w efekcie uzyskać przygnębiające i znacząco wizualnie mniejsze pomieszczenie. Niedostateczne oświetlenie może też spowodować, że czerwony stanie się nawet czarny.
Czerwony jest idealny dla osób przemęczonych, spragnionych sukcesu. Równocześnie jest symbolem ciepła, miłości i odwagi. Osoby lubiące czerwień są ambitne , odważne, energiczne i mają silny charakter. Może chcąc dodać sobie animuszu pamiętajmy o czerwonym.

-

Najprościej, najłatwiej i najszybciej można wprowadzić kolor bazując na dodatkach takich jakie były wykorzystane podczas sesji zdjęciowej.
WE Love Beds, to niewiarygodne dobre jakościowo produkty. Ponad 70 wzorów poszewek, kolorowe modułowe wezgłowia, ostatnio oświetlenie i pewnie niebawem nowy asortyment.
To nowa marka, a jej twórczyni przykłada wielką wagę do każdego detalu. Nawet zamówione produkty przychodzą skrzętnie i wykwitnie zapakowane.


WELOVEBEDSNa koniec link do strony , gdzie można obejrzeć więcej zdjęć - Słoneczna Słonecznikowa.

2 komentarze: