niedziela, 16 września 2018

Studio Dobrych Rozwiązań, czyli najlepszy prezent na urodzinyNajlepszym prezentem na moje urodziny była pierwsza nagroda w konkursie "Dobrze Mieszkaj - Najlepszy Projekt". Tak. Dokładnie w tym dniu obchodziłam kolejne urodziny ale nie powiem które. Za najlepszy projekt jury uznało realizację "Wakacje w Mikołowie". Podczas Studia Dobrych Rozwiązań miałam też okazję krótko opowiedzieć o projekcie i pomysłach dotyczących realizacji.
Studio Dobrych Rozwiązań jest cyklem spotkań dla architektów organizowanym przez wydawnictwo Publikator we wszystkich większych miastach w Polsce. Cykl wykładów prowadzą przedstawiciele firm prezentujący swoje produkty. Projektanci wszelkiej maści muszą być na bieżąco z nowościami, a na takich spotkaniach można się o nich dowiedzieć najłatwiej i najszybciej.

7 komentarzy:

 1. Takie prezenty na urodziny na długo zapadają w pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super na takie wykłady sama bym chciała pochodzić bardzo fajny pomysł na prezent ktoś miał że to dostałaś. Oryginalnie, też bym się cieszyła. Zazdroszczę bo takiego oryginalnego prezentu nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, to jest prezent który na lata zostaje w pamięci i daje Ci nowe doświadczenia. Lepsze to niż jakaś ksiązka czy garnek na urodziny. Sama chciałabym byc na tym wykładzie

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejsce pełne pozytywnej energii :) Widać, że blog prowadzony jest z sercem. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 5. Super że udało Ci się wygrać, naprawdę piękny urodzinowy prezent. Uwielbiam Twojego bloga i wiem że w 100 procentach CI się należało. Czekam na więcej ciekawych inspiracji od Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo miło, gdy jesteś uznany za najlepszego)Staramy się być najlepsi, upewnij się sam. Witaj!

  OdpowiedzUsuń