niedziela, 10 lutego 2013

zmiany w projektach aranżacji

Projektując wnętrza mieszkania w Katowicach postanowiłam wraz z inwestorami dokonać znaczących zmian w pierwotnej aranżacji.
Pozbywając się ściany między pokojem dziennym i kuchnią zyskaliśmy przestronne wnętrze, które trzeba było umiejętnie wykończyć. Jeden rodzaj materiału na podłodze nie zmniejsza i nie rozdziela pomieszczeń. Kuchnia ustawiona w jeden rząd pozwoliła na ustawienie rozkładanego stołu, a jeszcze pozostało sporo miejsca na komunikację. Schody, które wcześniej obudowane były z wszystkich stron ściankami stały się jednym z atutów wnętrza.
Łazienka również zaplanowana została od nowa. Długie pomieszczenie podzieliła ścianka kabiny prysznicowej gdzie znalazło się tez miejsce na umywalkę i długi blat z szufladami. Warto w każdej łazience pomyśleć o dużej ilości miejsc do przechowywania. W tej jest duża szafa, gdzie za przesuwanymi drzwiami mieści się pralka. Mniejsza część lustra, to front szafki w zabudowie z płyt gipsowych. Jeden rodzaj płytek w łazience nie podowiaduje, że łazienka jest nudna.
Duża ilość różnorodnego oświetlenia rozświetla każdy zakamarek.


Rzut mieszkania przed zmianami.

Rzut - wprowadzane zmiany

Projekt aranżacji.

Rzut aranżacji łazienki.

Więcej zdjęć z realizacji na stronie : conceptjoana.archimental.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza