sobota, 9 maja 2015

BlogINtalk

BlogINtalk, czyli blogowe gadanie odbyło się dzisiaj w Katowicach. Dawno już nie spotykałam się z bracią blogową. Miło było znowu spotkać starych znajomych z blogosfery i poznać nowych.
Rozmowy dotyczyły głównie blogów ale tematy przeplatały się z tymi o dizajnie jaki powinien nam towarzyszyć na co dzień, o szczegółach wykończenia wnętrz ale też o wszystkim i niczym.
Krytycznie stwierdziłam, że mój blog wymaga podrasowania i panuje w nim wielki bałagan. Poczułam delikatny impuls na takie zmiany.
Jaki blog można uznać za dobry ? Nie mam pojęcia ponieważ słabo się na tym znam. Każdy ma swój prywatny cel i wiążącą się z nim satysfakcję. Podsyłam link do testu na blogera jaki przygotował jego autor - TEST. Jak widać po pytaniach i możliwych odpowiedziach cel Pana Tomasza jest dość jasny. Określany jako "król blogerów" zabawnie i prowokująco istnieje w sieci. Przykład człowieka, który obrał sobie cel i osiągną go będąc nieprzeciętnie konsekwentnym.
20 komentarzy:

 1. Ale fajne miejsce! Dobrze, że coraz więcej takich inicjatyw u nas powstaje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że udało nam się znowu spotkać :)
  Masz rację z tym dobrym blogiem - wszystko zależy od celu. Ciekawe jest to, że mało kto sobie jakiekolwiek stawia! Może dlatego blogosfera wnętrzarska jeszcze nie podbiła świata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się cieszę, że byłam. Nie wiem czy kiedykolwiek podbije. Nie ma idealnej recepty na wnętrza, żeby można ją było sprzedać. Po spotkaniu ma chęć na zmiany. Tylko popracuję jeszcze nad organizacją czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zrobiłem test.. jestem.. urodzonym blogerem! Genialnie, zakładam swój! ;)
  A na poważnie to kupa śmiechu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... bo każdy może blogować :) a czy ktoś będzie to śledził, to już inna sprawa.

   Usuń
 5. Ja również ze spotkania wyszłam bardzo zmotywowana do działań! :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne są takie inicjatywy :) A jeżeli chodzi o "dobre blogi" to jest dokładnie tak jak piszesz - jest to niesamowicie indywidualna sprawa dla każdego i z blogujących i czytających. Oczywiście są takie, które obiektywnie uznawane za "dobre" (za pewne ze względu na komercyjny sukces, które osiągnęły), ale moim zdaniem nie powinien to być jedyny wyznacznik. Jest wiele świetnych blogów, które są bardzo dobrze schowane w czeluściach internetu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło mi było poznać. Dziękuję za spotkanie.
  Pozdrawiam. viola

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mi było miło :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Spotkanie, spotkaniem ale... ta kafejka wygląda na prawdę fajnie :) Można jakieś namiary na nią?

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja się wybieram na taki event już od dawna i ciągle nie mogę dotrzeć, albo coś mistanie na drodze, albo po prostu mi się nie chce...

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniała inicjatywa, duzo pozytywnej energii ;)

  OdpowiedzUsuń