czwartek, 16 lutego 2017

4 Design Days , czyli pierwszy dzień za nami
Pierwszy dzień już za nami. Królują kolory.

Kolory zawsze przyciągają moją uwagę i dlatego nic dziwnego, że kolekcja metalowych mebli Laga znajdzie się na moim blogu. ... i może kiedyś w jakiejś realizacji.
Kolorystyka mebli od zgaszonych, pastelowych odcieni po intensywne czerwienie i żółcie - www.lagaproducts.com
Laga to produkty wykonywane ręcznie ze stali i malowane proszkowo.ABET Laminat rozbudza apetyt na kolory przez buchającą feerią barw ekspozycję. Szeroki wybór laminatów można stosować na meble, blaty, ścianki, okładziny ścian i elewacje. Firma ma również w ofercie możliwość wyprodukowania laminatu w indywidualnie zaprojektowanym wzorze - technologia Digital Print. Print HPL , czyli laminaty okleinowe dostępne są w około 900 wzorów i ponad 20 struktur powierzchni wykorzystywanych głównie do produkcji komponentów mebli.Wszechobecne kolory i czy to przypadek czy nie w sobotę zapraszam na mój wykład właśnie o kolorach we wnętrzach.
Jakie kolory dla kogo: dla lubiących spokój, dla domatorów, dla zapracowanych, dla nastolatków, dla dzieci, dla osób starszych, dla młodych ludzi – o czym trzeba wiedzieć. Wielkość pomieszczenia – małe, duże, otwarte – jakie kolory, jak powiększyć optycznie pokój kolorem, jak zmienić jego kształt, np. poszerzyć wąski, niskiemu dodać wysokości itd., jakie kolory w dużych otwartych pomieszczeniach, jakie w małych wnętrzach ... to tylko kilka pytań na które będziemy odpowiadać.

3 komentarze:

  1. Oj na pewno było co oglądać, te kolory na żywo z pewnością robiły jeszcze większe wrażenie. Czy będą może, gdzieś dostępne nagrania z wykładów?

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy na Śląsk w przyszłym roku. Fragmenty można zobaczyć na PropertyDesign.

    OdpowiedzUsuń