niedziela, 9 sierpnia 2020

jaaasneKolejny projekt, przy którym nie mogę się doczekać realizacji i efektu końcowego. Dlaczego ? … bo mimo zastosowania popularnych materiałów jest niecodzienny. Przez zastosowanie jasnej kolorystyki i zróżnicowanego oświetlenia potęgujemy jasność we wnętrzu.Mamy sztukaterie w trochę innym wydaniu. Ten modny detal na wykończenia ścian ma duży potencjał zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Mamy też jodełkę tak popularną ostatnio. Tutaj wersja jodełki od producenta płytek CERRAD. Polska firma w 2018 roku zakończyła budowę nowego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. W fabryce nowoczesne technologie wytwórcze pozwalają na produkcję największych okładzin gresowych w Polsce o wymiarach 160x320 cm.
Plan na łazienkę, to TUBĄDZIN w roli głównej i najbardziej ostatnio popularna płytka Pietrasanta. Kolejny polski producent, raczej dystrybutor w tym pomieszczeniu jest od armatury. Omnires działa na rynku od 30 lat, a produkty i komponenty powstają w Niemczech, Włoszech, Azji oraz w Polsce. Armatura ma nowoczesne i zarazem proste wzornictwo. Zabudowy meblowe robią zawsze wierni stolarze z Diament Kuchnie i Wnętrza z Katowic. Nowa technologia lakierowania pozwala nam na wykonanie zarówno frontów jak i blatu łazienkowego.


3 komentarze:

  1. Przepiękne mieszkanie! Na pewno zaczerpnę inspiracji podczas wykańczania swojego mieszkania. Na razie jestem na etapie podpisywania umowy deweloperskiej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy wpis. Nie wiedziałem zbyt wiele na ten temat.

    OdpowiedzUsuń