środa, 1 października 2014

kierunek łódźPodróże kształcą takie stwierdzenie przypomniał mi Wujek i dlatego na kolejną podróż czekam z niecierpliwością. Zbliża się Łódź Design Festiwal, którego hasłem w tym roku będzie "Brave New World".
8 edycja festiwalu będzie trwała 10 dni i rozpoczyna się 9 października. W tym roku będą dwa centra festiwalowe przy ul. Tymienieckiego 3, drugie przy ul. Piotrkowskiej 250.
Atrakcyjnie brzmi zapowiedź "Strefy Testów", gdzie będzie można doświadczyć każdego eksponatu wszystkimi zmysłami. Czekam również na wystawy przygotowane przez firmy takie jak Barlinek, czy przez Ceramikę Paradyż, która po raz 7 występuje jako Mecenas Główny. Dla producenta podłóg drewnianych - Barlinek instalację przygotowuje Przemo Łukasik, architekt i juror w konkursie "Kreacja z natury".
Wspominam o konkursie, ponieważ brałam w nim udział i właśnie w Łodzi będą ogłoszone wyniki. Wiem jedynie, że muszę tam być.
Znane marki jakie przygotowują swoje stanowiska, to IKEA, ROCA, POTRA i Geberit o którym niedawno pisałam. Zainteresowanym radzę jednak wejść na stronę festiwalu - lodzdesign.com
Oczywiście festiwal, to nie tylko wystawy ale również wykłady, warsztaty na które już można rezerwować miejsca.

Przed podjęciem decyzji o odwiedzeniu festiwalu zachęcam do przejrzenia relacji z 2013 roku w trzech częściach - ŁÓDŹ 2013 cz.I ŁÓDŹ 2013 cz.II ŁÓDŹ 2013 cz.III


1 komentarz:

  1. Brzmi ciekawie i wymienione przez Ciebie firmy mogą pokazać naprawdę interesujące aranżacje. Może w moim mieście w końcu odbędzie się taka impreza. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń