czwartek, 13 lutego 2014

A'Design Award & Competition

Mam bardzo intensywny czas i głównie wykonuję czynności nie związanych z samym projektowaniem.
Musiałam jednak wygospodarować chwilę na posta dotyczącego międzynarodowego konkursu Designerskiego A'Design Award & Competition.
Niebywała szansa dla wszystkich polskich projektantów i designerów, których moim zdaniem mamy sporo.
Do 28 lutego można wysyłać swoje prace do udziału w konkursie. Jeśli jesteś kreatywny i wierzysz, że to co stworzyłeś jest czymś wyjątkowym, może warto odnaleźć swoją kategorię i spróbować ?
Więcej informacji o samym konkursie, jego zasadach, terminach, nagrodach a także wsparcie techniczne znajdziecie na niestety jeszcze ubogiej polskiej stronie konkursu : nagrodazaprojekt.com , natomiast zaproszenie do zapisów znajdziecie tu: www.adesignaward.com .

Nie mam pojęcia czy moja propozycja na konkurs znajdzie zwolenników wśród jury ale wysyłam. Właśnie walczę z opisami w języku angielskim. Może ktoś chętny do pomocy ? :)

Przeglądając nagrodzone prace skupiłam się na architekturze. Moim faworytem jest projekt stadionu w dość nietypowych okolicznościach przyrody.
Genialne wpisanie obiektu do otoczenia.Ciekawych i inspirujących prac jest tak dużo, że postanowiłam napisać tylko o jednym.
Spieszcie się z wysyłaniem !

1 komentarz: