środa, 20 czerwca 2018

TDD 2018
Tubądzin Design Days to cykl spotkań dla architektów organizowanych w większych miastach. Spotkania pozwalają zapoznać się z nowościami jakie oferuje Tubądzin ale są przede wszystkim świetnym pretekstem na oderwanie się od pracy. Tym razem oderwanie się od pracy było bardzo przyjemne. Tubądzin przygotował niesamowity spektakl taneczno, muzyczno, filmowy i nie zabrakło również wrażeń zapachowych. O roli zapachów w projektowaniu opowiedziała Marta Siembab – pierwsza w Polsce senselierka.
Przydatne informacje, ciekawostki oraz podpowiedzi dotyczące oddziaływania zapachu we wnętrzach zapamiętam i może rzeczywiście kiedyś się takie przydadzą.
Przestrzeń zaprojektowana zapachem może wpływać na nasze zachowania, na odczuwanie świeżości, przestrzeni i naszych potrzebach. Zapachy mogą być w kolorze ciemnym lub jasnym. W zależności od kultury i części świata zapachem kojarzącym się ze świeżością jest cytryna, puder niemowląt czy zapach świeżych gałązek świerku i sosnowej żywicy.

Produktów Tubądzina używam już przynajmniej 10 lat i obserwuje jak korzystnie zmienia się firma i jej wizerunek.
Nowe kolekcje zostały zaprojektowanych przez zespół z myślą o najnowszych trendach. Nowa oferta obejmuje wielkie formaty przeznaczone też na zewnątrz oraz mniejsze elementy o różnorodnych kształtach – heksagonalnych, romboidalnych.

Pod koniec wieczoru otrzymałam główną nagrodę w konkursie na wizję wykończenia elewacji budynku. Najlepsze zakończenie przyjemnego wieczoru chociaż na zdjęciu nie wygadam na szczęśliwą :). Wyjazd na Targi Cersaie w Bolonii już we wrześniu. Nigdy nie byłam w mieście z czerwonej cegły, które słynie z krytych pasaży (portyków) znajdujących się niemal przy każdej ulicy, chociaż Włochy objechałam już dwa razy.

12 komentarzy:

 1. Świetny blog. Bardzo lubię blogi tego typu. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Oby więcej takich wyróżnień :) To musiał być dla Ciebie dobry czas - takie eventy dają pozytywnego kopa i możliwość wymiany doświadczeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie eventy to świetna sprawa. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi również się to podobało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brałam kiedyś udział w tych targach, ale jeżeli mam być szczera to nie zrobiły na mnie oszałamiającego wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdy byłam dzieckiem bawiłam się w projektanta wnętrz i niestety na tym się skończyło :( Zazdroszczę pracy która może być pasją.

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo fajnie czyta sie wasze komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. akurat jade w pociagu i sobie miło czytam

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy wstęp mają tylko architekci? Czy nie będąc profesjonalistą coś z tego wyniosę? Zawsze bardzo ciekawiła mnie architektura...

  OdpowiedzUsuń
 10. Super wydarzenie, warto tam być!

  OdpowiedzUsuń