sobota, 3 kwietnia 2021

Oskarowe lokum, czyli poprawnie deweloperów

Obecnie największą popularnością cieszą się małe mieszkania. Małe mieszkania mają ten plus, że nie trzeba wielu zabiegów żeby w efekcie uzyskać przytulną przestrzeń. Maja za to więcej minusów, którymi można zaradzić dokładnie planując rozmieszczenie funkcji. W tym mieszkaniu we wstępnej aranżacji mieszkania coś nie grało. Przede wszystkim narożnik i telewizor w przejściu sprawia wrażenie wciśniętych na siłę, a pozostała wolna przestrzeń zupełnie zbędna. Kuchnia została nieco przysłonięta dzięki temu telewizor znalazł nowe miejsce, a stół ma przytulny kącik w którym drzwi do łazienki tak nie przeszkadzają jak w wypadku kąta wypoczynkowego. Kolejny krok po ustaleniu układu funkcjonalnego, to kolorystyka i estetyka wnętrza. Zdecydowanie będzie jasno z delikatną domieszką pastelowych kolorów. Na realizację tego mieszkania trochę trzeba będzie poczekać, ponieważ fundamenty pod blok jeszcze nie zostały wylane. Jednak nie jest, to za wcześnie żeby zgłaszać się do architekta po poradę. Dużo wcześniej można wyłapać błędy i zaradzić im.

2 komentarze:

  1. Gratuluję, bardzo przemyślane i korzystne zmiany. Dodam tylko, że popularnością cieszą się nie tylko małe mieszkania, ale i niewielkie drewniane domy całoroczne https://drewnolandia.pl/oferta/19/domy-i-domki-letniskowe

    OdpowiedzUsuń
  2. parawany pokojowe4 maja 2021 05:54

    Bardzo fajnie prezentuje się mieszkanie. Myśle, że warto by było dodać do niego jakieś dodatki typu parawany. Np. na stronie https://www.lofty-home.pl/246-parawany znajdziesz sklep z takimi parawanami.

    OdpowiedzUsuń