sobota, 11 stycznia 2014

2013

Pomyślałam sobie, że idąc śladem moich koleżanek blogerek podsumuję rok 2013. Wychodzi na to, że sporo się działo.

Pierwsze wydarzenie o jakim należy wspomnieć, to spotkanie blogerek wnętrzarskich w Warszawie. relacja ze spotkania


Miłym i owocującym w nowe inspirujące znajomości było spotkanie w Gryfickiej fabryce zorganizowane przez Roca. W fabryce byliśmy świadkami całego procesu powstawania wanien z akrylu i kompozytu. post wakacje z roca


Podróż do Krakowa umożliwiła mi zapoznanie się Maciejem Zieniem i wymiany zdań na temat projektowania w ramach usług i projektowania produktu.
Relacja ze spotkania


Dwa razy w roku 2013 miałam przyjemność uczestniczyć w Akademii Dobrze Mieszkaj podczas odbywających się w Sosnowcu Targów.
Akademia luty 2013
Akademia wrzesień 2013


Mój projekt łazienki na konkurs Roca został doceniony i wyróżniony z czego rzecz jasna jestem zadowolona do dziś.
Projekt konkursowyJak pisałam w poście setka nie odmawia się możliwości wystąpienia w telewizji. Na początku grudnia nagrywałam odcinek programu o wnętrzach łazienek, który był emitowany w programie "Pytanie na śniadanie". Odcinek z moim udziałem można zobaczyć na stronie : pytanienasniadanie.tvp.pl


Spotkanie w Warszawie na Forum Dobrego Designu dało mi dużo do myślenia, a największe wrażenie zrobił na mnie Pan Piotr Voelkel.
Więcej o wydarzeniu można przeczytać w poście Forumu.


Dziwnym doświadczeniem aczkolwiek zaskakującym był udział w warsztatach dla osadzonych w zakładzie w Wojkowicach. Jedyny wniosek jaki się nasuwa, to system w jakim funkcjonujemy jest niedoskonały. Relację z warsztatów były pokazywane między innymi w Polsat News, TV Katowice.Nie mogę zapomnieć o projektach wnętrz, które zrealizowałam w minionym roku.
Oryginalne połączenie kuchni włoskiej i japońskiej w Sushi Futago & Pizzeria Gemelli w Sosnowcu - zdjęcia wnętrz na stronie internetowej www.aranz.archimental.com
Wnętrza mieszkania w Sosnowcu przy których było dużo pracy ale efekt był spektakularny, czyli różnica przed i po była ogromna.
Zdjęcia również na stronie www.aranz.archimental.com
Remont mieszkania w którym główną rolę grają płyty OSB - zdjęcia mieszkania
Były projekty pokojów dla dzieci, małych wnętrz mieszkań oraz rozpoczęte prace nad wnętrzami domów, które pewnie swój finał będą miały w tym roku. Wystarczy śledzić bloga :).

Teraz wkraczam w nowy rok z nowymi pomysłami !2 komentarze:

  1. Gratulacje za nagrodę w konkursie Roca. :) Sami zatrudniają najlepszych architektów do projektowania swoich produktów, takie wyróżnienie to nie lada wyczyn. Słyszałem, że termin tego konkursu był przekładany, takie było zainteresowanie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję . Tak termin był przekładany ale ja wysłałam projekt w pierwszym podanym przez firmę Roca.

    OdpowiedzUsuń