sobota, 31 grudnia 2016

2016


Ten rok nie obfitował w jakieś spektakularne wydarzenia. Chyba, że takim można nazwać rekordową szybkość z jaką mój młodszy syn nauczył się czytać.

Nowy rok ale czy na pewno. Słowiański kalendarz kończył się i zaczynał na wiosnę. Wiosna była dla naszych przodków rozpoczęciem nowego roku i dlatego czasami mówi się, że ktoś przeżył ileś wiosen. Miesiąc miał około 28 dni i był ściśle związany z fazami księżyca.

Wracając do aktualnego systemu w jakim odliczamy kolejny rok było jak zwykłe dużo pracy. Projekty rozpoczęte, w trakcie i ukończone.

Sosnowiec od lutego będzie miał nową restaurację serwującą włoską kuchnię.W Chorzowie pracujemy i jeszcze długo popracujemy nad powierzchnią biurową. Pierwszy etap projektu wnetrza możliwe, że zakończymy w marcu przyszłego roku.

Projekt biura w kamienicy w Chorzowie

Z największą niecierpliwością czekam na ukończenie prac wykończeniowych domu w Mikołowie. Dlaczego ? Chyba dlatego, że pomysł przeniesienia śródziemnomorskich klimatów na Śląsk jest wyzwaniem.Mój projekt na elektryczny grzejnik znalazł się w gronie finalistów konkursu TERMA. Konkurs organizowany jest co roku i może jeszcze raz spróbuję wysłać swoją propozycję.Mój projekt deski podłogowej był częścią wystawy Barlinka na tegorocznym Festiwalu w Łodzi.W lutym uczestniczyłam w 4 Design Days. Przez kolejne trzy dni dzieliłam się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wraz z przedstawicielami marki Rust i Vigo, oraz projektantami i architektami pod przewodnictwem wydawnictwa Publikator rozmawialiśmy ale też udzielaliśmy porad.Istnieją takie projekty, czy pomysły krążące po głowie, które muszą znaleźć swoje ujście. Bardzo chciałam zrobić kolejny projekt mobilnej łazienki i zrobiłam.Jeszcze się rok nie skończył, a ja już w przerwie świątecznej dostałam ciekawe propozycje i miłe wiadomości. Zobaczymy jak się, to rozwinie.

5 komentarzy:

 1. Brawo, jak dla mnie to całkiem sporo dobrych wydarzeń jak na jeden rok :) Życzę dalszych sukcesów w 2017 roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo inspirujace wnetrza. Super sie to oglada

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny blog i przepiękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę dalszych sukcesów, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super czekam na dalsze realizacjie !!!!!

  OdpowiedzUsuń