niedziela, 20 października 2019

WARSAW HOME 2019

Na Warsaw Home trzeba być !
Wydarzenie ewidentnie rozwija się z roku na rok i staję się kolejną stolicą designu. Zagraniczne marki i Polski design na światowym poziomie na pięciu halach o łącznej powierzchni 120 tys. m2. Niestety nie udało mi się przejść z należytą uwagą wszystkich zakamarków. Kilka razy straciłam orientację, gdzie jestem i w którą stronę iść.

Włoski producent mebli Pedrali działa na rynku mebli kontraktowych już od 1963 roku. Produkuje meble do przestrzeni publicznej w galeriach handlowych, strefach food court oraz meble biurowe, sofy i loże do lobby, stref relaksu w biurach, same stanowiska pracy i designerskie meble do sal konferencyjnych. Na targach pokazał zróżnicowane aranżacje w których królowały nieoczywiste zestawienia kolorystyczne.PEDRALI

Podczas Warsaw Home 2019 widać było przestrzenie i produkty wielu polskich marek w niczym nie ustępujących zagranicznej konkurencji.


TABANDA


TakeMeHome


EURO LIGHT


DAVIS firma z Bielsko-Białej przygotowała pomysłowe i kolorowe stoisko pokazując bogatą ofertę tkanin.


RAMKOMój faworyt - kolekcja mebli mobilnym autorstwa JUKO STUDIO. Konstrukcja ze stalowych ram mieści obrotowe różne bryły - wieszak, stolik i komoda. Idealne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań ale też biur doceniających innowacyjne rozwiązania.VELT - firma specjalizująca się w produkcji oryginalnych, wysokiej jakości lamp ze szkła ręcznie formowanego.

W kategorii najbardziej profesjonalnego stoiska wygrywa FRANKE . Każdy produkt przedstawiony jako tablica inspiracji i zestawień kolorystycznych. Moodboard-y przedstawiają koncept całych wnętrz w tym wypadku wyjątkowo oryginalnych pod względem kolorystycznym. Moodboardy są wspaniałym narzędziem nie tylko do tworzenia zindywidualizowanych konceptów na wnętrze, ale też do pracy z klientami.Do zobaczenia za rok. Jedynie mam nadzieję, że samo poruszanie się po halach nie będzie odbywało się po omacku.

5 komentarzy:

 1. Takie wydarzenia są bardzo inspirujące i dostarczają mnóstwo pomysłów jak urządzić wnętrze. Jako osoba urządzająca dom bardzo chętnie poszłabym na takie wydarzenie, aby się zainspirować

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się oświetlenie, jakie było zaprezentowane na tym wydarzeniu, a najbardziej neon. Teraz neony są tak naprawdę światłem led. Szukam ostatnio takiego neonu do salonu, aby wisiał na ścianie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny event, na pewno przyda się osobom, które są na etapie urządzania mieszkania. Ja jestem właśnie w tej grupie, kupiłem mieszkanie od dewelopera, a teraz je urządzam i szukam nowych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że królują tutaj zaokrąglone kształty. Być może będzie to nowy trend we wnętrzach. Do tego mnóstwo kolorów, które na pewno będą pasować do czerni, bieli i szarości. Bardzo nowocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedługo zaczynam remont i na pewno wezmę to pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń