piątek, 29 stycznia 2021

Jasne

W tej realizacji mamy wszystko co można zastosować we wnętrzach jednak nie ma przeładowania. Na wszystkie sugestie właścicieli domu byłam zmuszona odpowiedzieć "jasne". Mamy sztukaterię, jodełkę, fototapetę, marmur, ciekawy odcień niebieskiego, zielony, beżowy, drzwi lofrowe, złoto ... dużo ? Może się tak wydawać ale oceniam, że wnętrza nie są przeładowane. Wyszło bardzo przytulne i ciepłe wnętrze z przewagą nieoczywistych odcieni różowo - brzoskwiniowego. Jednocześnie wnętrze posiadając neutralną bazę może ulegać metamorfozom kolorystycznym.
Łazienki w tym domu, to głównie połączenie mdf-u w ciemnych odcieniach zielonego i niebieskiego w połączeniu z płytkami z Tubądzina. Zabudowy w łazienkach są wykonane w nowej technologi w wykończeniu velvet. Lakier regenerujący jest idealnym wyborem zarówno do łazienek jak i do kuchni ponieważ na powierzchni frontów nie widać chociażby odciśniętych palców. W jednej z łazienek dodatkowo zastosowaliśmy modne ostatnio wykończenie ryflowane nadające ciekawą fakturę płaskim frontom. Biżuteria w tych pomieszczeniach, to zdecydowanie armatura łazienkowa, która od jakiegoś czasu zmienia się i możemy już w tej chwili wybrać w zasadzie dowolny kolor. W tym przypadku jak prawdziwa biżuteria ma kolor złoty.

4 komentarze:

  1. Pierwsza! :) Dosyć odważnie z tą kuchnią kochana. Nie wiem czy potrafiłabym sobie to namalować oczami wyobraźnie, ale realizacja cud miód i nieruchomość dająca niewątpliwie pole do popisu! Pozdrawiam z biura nieruchomości w Kołobrzegu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna aranżacja! Wszystko na swoim miejscu, idealnie dopasowane. Gratuluje wyczucia i kunsztu.

    OdpowiedzUsuń