poniedziałek, 3 marca 2014

projekty kuchni

Muszę przestać myśleć o rzeczach na które nie mam wpływu i zająć się tym co umiem najlepiej.
Może wtedy będzie porządek.

Na razie porządek mamy już w planach kuchni. Pierwsze koncepcje skupiały się na układzie istniejącej instalacji. Pojawił się pomysł czerwono - różowych frontów. Ostatecznie będzie biało - czarna z domieszką forniru. Taka kolorystyka będzie idealnie współgrać z pozostałą przestrzenią parteru. Przy projektach kuchni musimy skupić się na funkcjonalności ale też musimy pamiętać o jej stronie estetycznej, która nie opatrzy się za szybko. Dlatego pojawiła się całkowita rezygnacja z mocnych kolorystycznie frontów.

7 komentarzy:

 1. dla mnie super, ja też uwielbiam i stosuję w meblach zestawienie czarny, biały, naturalne drewno. Nie wiem tylko, czy lepiej dać czarne blaty i drewniane fronty, czy czarne fronty i drewniane blaty. Czarny blat jest zawsze brudny. Ale wygląda pięknie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zdecydowane :) Ostatnia wizualizacja jest ostateczna

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi najbardziej spodobała się wizualizacja na przedostatnim zdjęciu, ale rzeczywiście czarny blat nie jest za bardzo funkcjonalny...

  OdpowiedzUsuń
 4. SIEMA ! dobrze jest ! :D tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba jeszcze raz zmienimy mały detal :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobra decyzja - ostatnia wizualizacja zdecydowanie jest najlepsza. Pozdrawiam. Ja nic bym nie zmieniał - chyba, że jakiś drobiazg bym umieścił, żeby wnętrze było bardziej przytulne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wybór z pewnością trafiony :) Również wybrałabym ostatnią wizualizację :). Biało-czarne wnętrze + duża ilość światła, to lubię.

  OdpowiedzUsuń